Jsme dva páry – Alča & Ondra a Šárka & Vojta. Spojuje nás nadšení pro fotografii a video, cestování, humor, dobré víno a whisky. Baví nás tvořit příběh a rádi ho nacházíme v rodné zemi, ale s chutí za ním vyrazíme i daleko za hranice.
v

Vojta

Kameraman Editor Táta dvou dětí Cestovatel

Pokud budete chtít, aby Vám VOSA Studio natočilo video, určitě se osobně potkáte s Vojtou. Účastní se totiž celého procesu výroby videa od setkání se zákazníkem, přes natáčení až po finální editaci a úpravu barev. Tvorba videa pro něj nikdy nesmí být rutina. Ke každé zakázce přistupuje individuálně, proto se s Vámi vždycky rád setká před natáčením a bude se snažit Vaší osobnost reflektovat ve své práci. Vojta má rád příběh. Snaží se, aby jeho videa vyprávěla skutečnost, měla hloubku a charakter.

vojta@vosastudio.com
o

Ondra

Fotograf Vášnivý cestovatel Milovník whisky a vína

Nezáleží jestli zrovna cestuje, visí na skále a nebo si užívá právě Váš svatební den, téměř vždy po Ondrově boku uvidíte viset fotoaparát. Ondra je nadšený fotograf, který se fotografii věnuje již více než jednu dekádu a za tu dobu měl šanci si vyzkoušet většinu fotografických žánrů, které ho naučily vnímat a přemýšlet o světě okolo sebe skrz hledáček fotoaparátu. Jeho hlavní vášní je reportáž, hledá momenty plné emocí, zejména Vám pak chce doručit příběh, znovu zprostředkovat a zopakovat příjemný zážitek z Vašeho svatebního dne.

ondra@vosastudio.com
s

Šárka

Lifestyle fotografka Kameramanka Máma dvou dětí

Miluje skutečné, přirozené emoce, nadšenou dětskou jiskru v oku, výraz v obličeji, který sám vypráví příběh. Její nejčastější tvorba je lifestyle rodinné focení, kde může tento příběh vyprávět a zároveň kde využije svojí empatii a své zkušenosti s dětmi. S Vojtou mají dvě děti, které jí jsou každodenní inspirací v její tvorbě.

sarka@vosastudio.com
a

Alča

Svatební fotografka Milovnice dobrého jídla Nadšená cestovatelka

K focení se Alena dostala díky svému Ondrovi. Před několika lety potřeboval pomoc s focením svatby a od té doby se z nich stala sehraná dvojka a neodloučitelná část VOSA Studia. Má dobré oko pro detail a ráda komunikuje a potkává nové lidi. Uvidíte se spolu nejen v den svatby, ale i na předsvatebních schůzkách. Stejně jako všichni členové VOSA studia i ona věří, že i fotografie vypráví příběh, Váš příběh. Proto poznání Vás a Vaší lásky je pro ni velmi důležité.

alca@vosastudio.com