Váš speciální den

Čím více Vás poznáme, tím lépe budeme moci vyprávět Váš svatební den.

Protože na svatbě společně strávíme celý den, je potřeba se předem poznat a zjistit, jaká jsou vzájemná očekávání. Váš svatební kameraman, ale i fotograf vám musí být sympatický. Mnoho párů, se kterými jsme strávili svatební den, se stalo našimi blízkými kamarády.

Nechceme být pouze těmi, kteří se tajuplně pohybují na Vaší svatbě. Pokud je něco, s čím Vám můžeme poradit nebo pomoci v průběhu plánování svatby, rádi to uděláme. Máme zkušenosti z mnoha jiných svateb, které Vám můžeme předat.

Vyprávíme autentický příběh

Je mnoho způsobů, jak vyprávět příběh. Stejný okamžik může být vyprávěn odlišnou optikou, formou i stylem.

Vypravěč má moc rozhodnout o hlavní zápletce, může se rozhodnout, jakým způsobem bude příběh, který vypráví, působit na posluchače. Soustředí své vyprávění na chronologii a přesném popisu nebo se raději zaměří na krásu prostředí, či skutečný příběh upraví a vytvoří nereálné, ale krásně vypadající dílo?

Zachycení události, jakou je svatba s sebou přináší jeden takový příběh. Jak bude vyprávěn bude zaležet právě na jeho vypravěči.

Svatební vzpomínka, která překoná generace

Co budete chtít vidět ve svém svatebním filmu a fotografiích za dvacet let? Co byste chtěli, aby jednou viděla vaše vnoučata? Je to příběh, který Vám vrátí skutečnou vzpomínku a emoci, kterou jste jednou zažili?

Svatební filmy a fotografie, které tvoříme mají za úkol autenticky vyprávět o lásce. Chceme, aby přinášely skutečné emoce, aby odrážely Vaši unikátní osobnost a vracely vzpomínky bez kýčovitého přikrášlení, ale s hloubkou a charakterem. Je to příběh především o Vás dvou, ale i Vašem vztahu k lidem, kteří jsou vám blízcí.

Jak probíhá spolupráce?

Bez ohledu na volné termíny, každý rok vytváříme pouze omezené množství svatebních filmů a fotografií. To nám dává více možností se každé svatbě věnovat individuálně a neupadnout v rutinu.

V případě zájmu o zachycení Vaší svatbu naším studiem, je nejlepší začít tak, že vyplníte kontaktní formulář. V krátké době se ozveme, zda by byl termín reálný a ujasníme si vzájemné představy.

Pojďme spolu sepsat váš příběh